Rodinná firma Klampplast,  je založená na stabilných základoch od roku 1997. V roku 2006 sme sa presťahovali do vlastne vybudovaných priestorov.  Zo začiatku sme na to boli dvaja, no kvalitným prístupom dopyt rástol až do dnešného dna, kedy pracujeme, ako 10 členný kolektív. Všetci u nás pracujú s radosťou v rodinnej atmosfére.

Našu každodennú pracovnú činnosť usilovne staviame na precíznosti, poctivosti voči zákazníkom a pracovným partnerom. Základy firmy sme budovali od špiku a neboli to ľahké časy, ale neustále sme sa vylepšovali a zdokonaľovali, a stále nepoľavujeme. Snažíme sa, čo najviac inovatívne napredovať. Stále Vám prinášame to najlepšie, čo na trhu nájdete a k tomu servis, ktorý nikto široko ďaleko neponúka.  Prístup je ku každému zákazníkovi individuálny.

Našou snahou je zákazníkovi odovzdať, čo najviac informácií, pretože strecha je na celý život a my chceme, aby ste sa rozhodli správne. Náš servis zakladáme na  kvalite, a stále ho rozširujeme. Chodíme po strechách a zameriavame presne po dohode, so zákazníkom urobíme cenovú ponuku, ktorú potom doladíme do úspešného konca.

Ponúkame Vám požičovňu náradia, dopravu, klampiarsku výrobu, výrobu strešných krytín, ponúkame rôzne náradie pre rýchlejšiu a jednoduchšiu prácu,  individuálny prístup , kalkuláciu zdarma a v neposlednom rade aj nami overených majstrov vo svojom obore. Sme jedny z tých poctivých, kde do ponúk dávame všetko, čo k streche patrí, nešetríme na materiáloch a neuberáme na úkor výslednej ceny. Snažíme sa byť korektný voči Vám. 

S novým e-shopom tak chceme byť bližšie k zákazníkovi. Cieľom je zlepšiť naše služby a rýchlosť dodania. Chceme, aby to bolo pre Vás pohodlnejšie,  a chceme byť u Vás prvý s dopravou a tou najlepšou cenou. Ďalej Vám ponúkame všetky typy strešných krytín spolu s montážou, alebo aj bez. Zo sveta striech ponúkame tie najexkluzívnejšie značky, ale aj cenovo dostupnejšie, tak aby si každý z Vás mohol vybrať. Nepredávame len strešné krytiny ponúkame aj strešné a fasádne fólie, drevené a plastové obklady, osb dosky, odkvapy, kotviaci materiál, lepiaci materiál, spojovací materiál, konzoly, stičnikové dosky, strešné okná, stavebné rezivo, hranoly, strešné laty a veľa iného, proste kompletné príslušenstvo k streche. Náš sortiment sa ustavične rozširuje, na výber máme rôznych výrobcov, rôznych kvalít, už si stačí len si vybrať.